Krajské výběry

Krátké zprávy

- Školení trenérů licence C+mládež V Pardubicích od 14.9.2017 - 17.9.2017 se uskuteční školení trenérů licence C+mládež. Přihlášku najdete v sekci trenérsko-metodická komise.

- V dokumentech a v archivu dokumentů najdete konečné statistiky a informační soubory všech kategorií za sezónu 2016/2017.

- Informační soubory po základních částech KLJ a KLD byly vloženy do dokumentů. STK žádá kluby, aby věnovaly pozornost souborům "Schválená utkání", kde jsou uvedeny nedostatky v zápisech o utkání. Jedná se zejména o nevyškrtávání nehrajících hráčů a brankářů, neoznačování C a A a chyby v součtech trestů.

- NOVÉ - rozpis a výsledky play off!   V menu Soutěže - Rozpisy soutěží je nově možno najít rozpis a výsledky utkání play off. Nyní čtvrtfinále play off KLM - vyberte z roletky u okénka "rozpis soutěže".  

- Doškolovací trenérský seminář v ledním hokeji - Pardubice 20.2.2017 V sekci Trenérsko metodická komise najdete informace o doškolovacím trenérském semináři v ledním hokeji v Pardubicích 20.2.2017, který je určen k prolongaci průkazů licence C+,B,A

Pojď hrát hokej