SEZÓNA

ROZPIS SOUTĚŽE

Kolo Číslo zápasu Datum Domácí Hosté Výsledek
1. E5001 15.09.2018 11:30 HC DYNAMO PARDUBICE HC Litomyšl 12:0
1. E5002 15.09.2018 09:00 HC Spartak Choceň HC Chrudim 1:8
1. E5003 15.09.2018 09:00 HC Slovan Moravská Třebová TJ Loko Česká Třebová 3:4
1. E5004 15.09.2018 09:00 HC Hlinsko TJ Lanškroun 5:3
2. E5005 22.09.2018 09:00 HC Litomyšl TJ Lanškroun 4:8
2. E5006 22.09.2018 09:00 TJ Loko Česká Třebová HC Hlinsko 11:6
2. E5007 22.09.2018 09:30 HC Chrudim HC Slovan Moravská Třebová 1:2
2. E5008 22.09.2018 09:00 HC DYNAMO PARDUBICE HC Spartak Choceň 16:1
3. E5009 28.09.2018 09:00 HC Spartak Choceň HC Litomyšl 2:2
3. E5010 28.09.2018 09:00 HC Slovan Moravská Třebová HC DYNAMO PARDUBICE 6:10
3. E5011 07.10.2018 09:00 HC Hlinsko HC Chrudim 7:9
3. E5012 28.09.2018 09:30 TJ Lanškroun TJ Loko Česká Třebová 2:13
4. E5013 29.09.2018 09:00 HC Litomyšl TJ Loko Česká Třebová 2:17
4. E5014 29.09.2018 09:30 HC Chrudim TJ Lanškroun 12:1
4. E5015 29.09.2018 09:00 HC DYNAMO PARDUBICE HC Hlinsko 13:1
4. E5016 29.09.2018 09:00 HC Spartak Choceň HC Slovan Moravská Třebová 3:19
5. E5017 06.10.2018 15:00 HC Slovan Moravská Třebová HC Litomyšl 17:4
5. E5018 06.10.2018 09:00 HC Hlinsko HC Spartak Choceň 7:4
5. E5019 06.10.2018 09:30 TJ Lanškroun HC DYNAMO PARDUBICE 2:12
5. E5020 06.10.2018 12:30 TJ Loko Česká Třebová HC Chrudim 5:8
6. E5021 13.10.2018 09:00 HC Litomyšl HC Chrudim 1:8
6. E5022 13.10.2018 09:00 HC DYNAMO PARDUBICE TJ Loko Česká Třebová 11:4
6. E5023 13.10.2018 09:00 HC Spartak Choceň TJ Lanškroun 3:17
6. E5024 13.10.2018 09:00 HC Slovan Moravská Třebová HC Hlinsko 9:2
7. E5025 20.10.2018 09:00 HC Hlinsko HC Litomyšl 6:1
7. E5026 20.10.2018 09:30 TJ Lanškroun HC Slovan Moravská Třebová 1:15
7. E5027 20.10.2018 09:00 TJ Loko Česká Třebová HC Spartak Choceň 7:6
7. E5028 20.10.2018 14:00 HC Chrudim HC DYNAMO PARDUBICE 2:12
8. E5032 16.12.2018 09:30 TJ Lanškroun HC Hlinsko 0:5
8. E5029 27.10.2018 09:00 HC Litomyšl HC DYNAMO PARDUBICE 4:12
8. E5030 27.10.2018 09:30 HC Chrudim HC Spartak Choceň 12:3
8. E5031 27.10.2018 09:00 TJ Loko Česká Třebová HC Slovan Moravská Třebová 4:4
9. E5033 03.11.2018 09:30 TJ Lanškroun HC Litomyšl 4:5
9. E5034 03.11.2018 09:00 HC Hlinsko TJ Loko Česká Třebová 2:8
9. E5035 03.11.2018 15:00 HC Slovan Moravská Třebová HC Chrudim 5:4
9. E5036 03.11.2018 09:00 HC Spartak Choceň HC DYNAMO PARDUBICE 2:14
10. E5037 10.11.2018 09:00 HC Litomyšl HC Spartak Choceň 9:4
10. E5038 10.11.2018 12:00 HC DYNAMO PARDUBICE HC Slovan Moravská Třebová 8:5
10. E5039 10.11.2018 09:30 HC Chrudim HC Hlinsko 6:3
10. E5040 10.11.2018 09:00 TJ Loko Česká Třebová TJ Lanškroun 13:3
11. E5041 11.11.2018 09:00 TJ Loko Česká Třebová HC Litomyšl 7:2
11. E5042 11.11.2018 12:30 TJ Lanškroun HC Chrudim 2:15
11. E5043 11.11.2018 09:00 HC Hlinsko HC DYNAMO PARDUBICE 2:10
11. E5044 11.11.2018 09:00 HC Slovan Moravská Třebová HC Spartak Choceň 7:5
12. E5045 24.11.2018 09:00 HC Litomyšl HC Slovan Moravská Třebová 2:13
12. E5046 24.11.2018 09:00 HC Spartak Choceň HC Hlinsko 4:13
12. E5047 25.11.2018 12:30 HC DYNAMO PARDUBICE TJ Lanškroun 21:0
12. E5048 24.11.2018 09:30 HC Chrudim TJ Loko Česká Třebová 5:5
13. E5049 01.12.2018 09:30 HC Chrudim HC Litomyšl 9:1
13. E5050 01.12.2018 09:00 TJ Loko Česká Třebová HC DYNAMO PARDUBICE 1:10
13. E5051 01.12.2018 09:30 TJ Lanškroun HC Spartak Choceň 2:8
13. E5052 01.12.2018 09:00 HC Hlinsko HC Slovan Moravská Třebová 3:5
14. E5053 08.12.2018 11:00 HC Litomyšl HC Hlinsko 3:11
14. E5054 08.12.2018 09:00 HC Slovan Moravská Třebová TJ Lanškroun 6:1
14. E5055 08.12.2018 09:00 HC Spartak Choceň TJ Loko Česká Třebová 6:10
14. E5056 08.12.2018 12:00 HC DYNAMO PARDUBICE HC Chrudim 8:2
15. E5057 15.12.2018 09:00 HC DYNAMO PARDUBICE HC Litomyšl 11:0
15. E5058 15.12.2018 09:00 HC Spartak Choceň HC Chrudim 3:5
15. E5059 15.12.2018 09:00 HC Slovan Moravská Třebová TJ Loko Česká Třebová 5:8
15. E5060 15.12.2018 09:00 HC Hlinsko TJ Lanškroun 5:4
16. E5061 22.12.2018 09:30 TJ Lanškroun HC Litomyšl 5:7
16. E5062 22.12.2018 09:00 TJ Loko Česká Třebová HC Hlinsko 5:7
16. E5063 22.12.2018 09:30 HC Chrudim HC Slovan Moravská Třebová 14:1
16. E5064 22.12.2018 09:00 HC DYNAMO PARDUBICE HC Spartak Choceň 13:3
17. E5067 24.02.2019 09:00 HC Hlinsko HC Chrudim -:-
17. E5065 05.01.2019 09:00 HC Spartak Choceň HC Litomyšl 5:4
17. E5066 05.01.2019 09:00 HC Slovan Moravská Třebová HC DYNAMO PARDUBICE 4:3
17. E5068 05.01.2019 09:30 TJ Lanškroun TJ Loko Česká Třebová 6:10
18. E5069 06.01.2019 09:00 HC Litomyšl TJ Loko Česká Třebová 2:12
18. E5070 06.01.2019 09:30 HC Chrudim TJ Lanškroun 6:2
18. E5071 06.01.2019 12:15 HC DYNAMO PARDUBICE HC Hlinsko 7:1
18. E5072 06.01.2019 09:00 HC Spartak Choceň HC Slovan Moravská Třebová 4:11
19. E5073 12.01.2019 09:00 HC Slovan Moravská Třebová HC Litomyšl 12:2
19. E5074 12.01.2019 09:00 HC Hlinsko HC Spartak Choceň 11:2
19. E5075 12.01.2019 09:30 TJ Lanškroun HC DYNAMO PARDUBICE 7:7
19. E5076 26.01.2019 09:00 TJ Loko Česká Třebová HC Chrudim 4:0
20. E5077 19.01.2019 09:00 HC Litomyšl HC Chrudim 2:8
20. E5078 19.01.2019 09:00 HC DYNAMO PARDUBICE TJ Loko Česká Třebová 4:5
20. E5079 19.01.2019 09:00 HC Spartak Choceň TJ Lanškroun 5:3
20. E5080 19.01.2019 15:00 HC Slovan Moravská Třebová HC Hlinsko 5:3
21. E5081 20.01.2019 09:00 HC Hlinsko HC Litomyšl 8:1
21. E5082 20.01.2019 11:00 TJ Lanškroun HC Slovan Moravská Třebová 0:18
21. E5083 20.01.2019 09:00 TJ Loko Česká Třebová HC Spartak Choceň 11:3
21. E5084 20.01.2019 09:30 HC Chrudim HC DYNAMO PARDUBICE 4:5
22. E5088 10.03.2019 09:30 TJ Lanškroun HC Hlinsko -:-
22. E5086 02.02.2019 09:30 HC Chrudim HC Spartak Choceň 19:1
22. E5087 02.02.2019 09:00 TJ Loko Česká Třebová HC Slovan Moravská Třebová 5:4
22. E5085 17.03.2019 09:00 HC Litomyšl HC DYNAMO PARDUBICE -:-
23. E5089 16.02.2019 09:00 HC Litomyšl TJ Lanškroun 1:3
23. E5090 16.02.2019 09:00 HC Hlinsko TJ Loko Česká Třebová 2:3
23. E5091 16.02.2019 15:00 HC Slovan Moravská Třebová HC Chrudim 5:4
23. E5092 16.02.2019 09:00 HC Spartak Choceň HC DYNAMO PARDUBICE 1:19
24. E5093 02.03.2019 09:00 HC Litomyšl HC Spartak Choceň -:-
24. E5094 02.03.2019 09:00 HC DYNAMO PARDUBICE HC Slovan Moravská Třebová -:-
24. E5095 02.03.2019 14:00 HC Chrudim HC Hlinsko -:-
24. E5096 02.03.2019 09:00 TJ Loko Česká Třebová TJ Lanškroun -:-
25. E5097 28.02.2019 18:00 TJ Loko Česká Třebová HC Litomyšl -:-
25. E5098 03.03.2019 09:30 TJ Lanškroun HC Chrudim -:-
25. E5099 17.02.2019 09:00 HC Hlinsko HC DYNAMO PARDUBICE 3:10
25. E5100 03.03.2019 09:00 HC Slovan Moravská Třebová HC Spartak Choceň -:-
26. E5102 09.03.2019 09:00 HC Spartak Choceň HC Hlinsko -:-
26. E5103 09.03.2019 09:00 HC DYNAMO PARDUBICE TJ Lanškroun -:-
26. E5104 09.03.2019 09:30 HC Chrudim TJ Loko Česká Třebová -:-
26. E5101 09.03.2019 09:00 HC Litomyšl HC Slovan Moravská Třebová -:-
27. E5105 16.03.2019 09:30 HC Chrudim HC Litomyšl -:-
27. E5106 16.03.2019 09:00 TJ Loko Česká Třebová HC DYNAMO PARDUBICE -:-
27. E5107 16.03.2019 09:30 TJ Lanškroun HC Spartak Choceň -:-
27. E5108 17.03.2019 09:00 HC Hlinsko HC Slovan Moravská Třebová -:-
28. E5109 23.03.2019 09:00 HC Litomyšl HC Hlinsko -:-
28. E5110 23.03.2019 09:00 HC Slovan Moravská Třebová TJ Lanškroun -:-
28. E5111 17.11.2018 09:00 HC Spartak Choceň TJ Loko Česká Třebová 8:11
28. E5112 23.03.2019 09:00 HC DYNAMO PARDUBICE HC Chrudim -:-

Zdroj: www.hosys.cz