SEZÓNA

ROZPIS SOUTĚŽE

Kolo Číslo zápasu Datum Domácí Hosté Výsledek
1. E9401-E9401a 06.10.2018 09:00 TJ Loko Česká Třebová HC DYNAMO PARDUBICE -:-
1. E9401-E9401b 06.10.2018 09:00 HC DYNAMO PARDUBICE HC Slovan Moravská Třebová -:-
1. E9401-E9401c 06.10.2018 09:00 TJ Loko Česká Třebová HC Slovan Moravská Třebová -:-
1. E9401 06.10.2018 09:00 TJ Loko Česká Třebová TJ Loko Česká Třebová -:-
1. E9402 06.10.2018 10:00 HC Spartak Choceň HC Spartak Choceň -:-
1. E9402-E9402a 06.10.2018 10:00 HC Spartak Choceň HC Hlinsko -:-
1. E9402-E9402b 06.10.2018 11:00 HC Hlinsko TJ Lanškroun -:-
1. E9402-E9402c 06.10.2018 12:00 HC Spartak Choceň TJ Lanškroun -:-
1. E9403-E9403a 06.10.2018 09:00 HC Slovan Moravská Třebová HC Chrudim -:-
1. E9403-E9403b 06.10.2018 09:00 HC DYNAMO PARDUBICE SK Žamberk -:-
1. E9403-E9403c 06.10.2018 09:00 HC DYNAMO PARDUBICE HC Chrudim -:-
1. E9403-E9403d 06.10.2018 09:00 HC Slovan Moravská Třebová SK Žamberk -:-
1. E9403 06.10.2018 09:00 HC Slovan Moravská Třebová HC Slovan Moravská Třebová -:-
1. E9404 06.10.2018 09:00 HC Skuteč HC Skuteč -:-
1. E9404-E9404a 06.10.2018 09:00 HC Skuteč HC Spartak Polička -:-
1. E9404-E9404b 06.10.2018 09:00 HC Litomyšl HC Chrudim -:-
1. E9404-E9404c 06.10.2018 09:00 HC Litomyšl HC Spartak Polička -:-
1. E9404-E9404d 06.10.2018 09:00 HC Skuteč HC Chrudim -:-
2. E9405-E9405c 20.10.2018 09:00 HC Spartak Polička TJ Lanškroun -:-
2. E9405 20.10.2018 09:00 HC Spartak Polička HC Spartak Polička -:-
2. E9406 20.10.2018 10:00 HC Spartak Choceň HC Spartak Choceň -:-
2. E9406-E9406a 20.10.2018 10:00 HC Spartak Choceň HC DYNAMO PARDUBICE -:-
2. E9406-E9406b 20.10.2018 11:00 HC DYNAMO PARDUBICE TJ Loko Česká Třebová -:-
2. E9406-E9406c 20.10.2018 12:00 HC Spartak Choceň TJ Loko Česká Třebová -:-
2. E9407-E9407a 27.10.2018 09:00 HC Hlinsko HC Skuteč -:-
2. E9407-E9407b 27.10.2018 10:00 HC Slovan Moravská Třebová HC Chrudim -:-
2. E9407-E9407c 27.10.2018 11:00 HC Slovan Moravská Třebová HC Skuteč -:-
2. E9407-E9407d 27.10.2018 12:00 HC Hlinsko HC Chrudim -:-
2. E9407 27.10.2018 09:00 HC Hlinsko HC Hlinsko -:-
2. E9408 20.10.2018 09:30 HC Chrudim HC Chrudim -:-
2. E9408-E9408a 20.10.2018 09:30 HC Chrudim HC Litomyšl -:-
2. E9408-E9408b 20.10.2018 09:00 SK Žamberk HC DYNAMO PARDUBICE -:-
2. E9408-E9408c 20.10.2018 09:00 SK Žamberk HC Litomyšl -:-
2. E9408-E9408d 20.10.2018 09:30 HC Chrudim HC DYNAMO PARDUBICE -:-
2. E9405-E9405a 20.10.2018 09:00 HC Spartak Polička HC Slovan Moravská Třebová -:-
2. E9405-E9405b 20.10.2018 09:00 HC Slovan Moravská Třebová TJ Lanškroun -:-
3. E9409-E9409a 03.11.2018 09:00 HC Slovan Moravská Třebová TJ Lanškroun -:-
3. E9409-E9409b 03.11.2018 09:00 TJ Lanškroun TJ Loko Česká Třebová -:-
3. E9409-E9409c 03.11.2018 09:00 HC Slovan Moravská Třebová TJ Loko Česká Třebová -:-
3. E9409 03.11.2018 09:00 HC Slovan Moravská Třebová HC Slovan Moravská Třebová -:-
3. E9410 03.11.2018 09:00 HC Spartak Polička HC Spartak Polička -:-
3. E9410-E9410a 03.11.2018 09:00 HC Spartak Polička HC DYNAMO PARDUBICE -:-
3. E9410-E9410b 03.11.2018 09:00 HC DYNAMO PARDUBICE HC Slovan Moravská Třebová -:-
3. E9410-E9410c 03.11.2018 09:00 HC Spartak Polička HC Slovan Moravská Třebová -:-
3. E9411-E9411a 03.11.2018 09:00 HC Skuteč HC Spartak Choceň -:-
3. E9411-E9411b 03.11.2018 09:30 HC Chrudim HC DYNAMO PARDUBICE -:-
3. E9411-E9411c 03.11.2018 09:30 HC Chrudim HC Spartak Choceň -:-
3. E9411-E9411d 03.11.2018 09:00 HC Skuteč HC DYNAMO PARDUBICE -:-
3. E9411 03.11.2018 09:00 HC Skuteč HC Skuteč -:-
3. E9412 10.11.2018 09:00 HC Hlinsko HC Hlinsko -:-
3. E9412-E9412a 10.11.2018 09:00 HC Hlinsko HC Chrudim -:-
3. E9412-E9412b 10.11.2018 09:00 HC Litomyšl SK Žamberk -:-
3. E9412-E9412c 10.11.2018 10:00 HC Litomyšl HC Chrudim -:-
3. E9412-E9412d 10.11.2018 10:00 HC Hlinsko SK Žamberk -:-
4. E9413-E9413a 17.11.2018 09:00 TJ Loko Česká Třebová HC Slovan Moravská Třebová -:-
4. E9413-E9413b 17.11.2018 09:00 HC Slovan Moravská Třebová HC Hlinsko -:-
4. E9413-E9413c 17.11.2018 09:00 TJ Loko Česká Třebová HC Hlinsko -:-
4. E9413 17.11.2018 09:00 TJ Loko Česká Třebová TJ Loko Česká Třebová -:-
4. E9414 17.11.2018 09:00 HC Litomyšl HC Litomyšl -:-
4. E9414-E9414a 17.11.2018 09:00 HC Litomyšl HC Slovan Moravská Třebová -:-
4. E9414-E9414b 17.11.2018 09:00 HC Slovan Moravská Třebová HC Spartak Choceň -:-
4. E9414-E9414c 17.11.2018 09:00 HC Litomyšl HC Spartak Choceň -:-
4. E9415-E9415a 17.11.2018 09:00 TJ Lanškroun HC Skuteč -:-
4. E9415-E9415b 17.11.2018 09:00 HC DYNAMO PARDUBICE HC Chrudim -:-
4. E9415-E9415c 17.11.2018 09:00 HC DYNAMO PARDUBICE HC Skuteč -:-
4. E9415-E9415d 17.11.2018 09:00 TJ Lanškroun HC Chrudim -:-
4. E9415 17.11.2018 09:00 TJ Lanškroun TJ Lanškroun -:-
4. E9416 17.11.2018 09:30 HC Chrudim HC Chrudim -:-
4. E9416-E9416a 17.11.2018 09:30 HC Chrudim HC DYNAMO PARDUBICE -:-
4. E9416-E9416b 17.11.2018 09:00 SK Žamberk HC Spartak Polička -:-
4. E9416-E9416c 17.11.2018 09:00 SK Žamberk HC DYNAMO PARDUBICE -:-
4. E9416-E9416d 17.11.2018 09:30 HC Chrudim HC Spartak Polička -:-
5. E9417-E9417a 08.12.2018 09:00 HC Hlinsko HC Spartak Polička -:-
5. E9417-E9417b 08.12.2018 10:00 HC Spartak Polička HC Spartak Choceň -:-
5. E9417-E9417c 08.12.2018 11:00 HC Hlinsko HC Spartak Choceň -:-
5. E9417 08.12.2018 09:00 HC Hlinsko HC Hlinsko -:-
5. E9418 01.12.2018 09:00 HC Litomyšl HC Litomyšl -:-
5. E9418-E9418a 01.12.2018 09:00 HC Litomyšl TJ Loko Česká Třebová -:-
5. E9418-E9418b 01.12.2018 09:00 TJ Loko Česká Třebová TJ Lanškroun -:-
5. E9418-E9418c 01.12.2018 09:00 HC Litomyšl TJ Lanškroun -:-
5. E9419-E9419a 01.12.2018 09:00 HC DYNAMO PARDUBICE HC Chrudim -:-
5. E9419-E9419b 01.12.2018 09:00 HC Slovan Moravská Třebová HC Skuteč -:-
5. E9419-E9419c 01.12.2018 09:00 HC Slovan Moravská Třebová HC Chrudim -:-
5. E9419-E9419d 01.12.2018 09:00 HC DYNAMO PARDUBICE HC Skuteč -:-
5. E9419 01.12.2018 09:00 HC DYNAMO PARDUBICE HC DYNAMO PARDUBICE -:-
5. E9420 01.12.2018 09:00 SK Žamberk SK Žamberk -:-
5. E9420-E9420a 01.12.2018 09:00 SK Žamberk HC Chrudim -:-
5. E9420-E9420b 01.12.2018 09:00 HC DYNAMO PARDUBICE HC Slovan Moravská Třebová -:-
5. E9420-E9420c 01.12.2018 09:00 HC DYNAMO PARDUBICE HC Chrudim -:-
5. E9420-E9420d 01.12.2018 09:00 SK Žamberk HC Slovan Moravská Třebová -:-
6. E9424-E9424d 15.12.2018 09:00 TJ Lanškroun HC DYNAMO PARDUBICE -:-
6. E9421-E9421a 22.12.2018 10:00 HC Spartak Choceň HC Slovan Moravská Třebová -:-
6. E9421-E9421b 22.12.2018 11:00 HC Slovan Moravská Třebová HC Litomyšl -:-
6. E9421-E9421c 22.12.2018 12:00 HC Spartak Choceň HC Litomyšl -:-
6. E9421 22.12.2018 10:00 HC Spartak Choceň HC Spartak Choceň -:-
6. E9422 15.12.2018 09:00 SK Žamberk SK Žamberk -:-
6. E9422-E9422a 15.12.2018 09:00 SK Žamberk HC Hlinsko -:-
6. E9422-E9422b 15.12.2018 09:00 HC Hlinsko HC DYNAMO PARDUBICE -:-
6. E9422-E9422c 15.12.2018 09:00 SK Žamberk HC DYNAMO PARDUBICE -:-
6. E9423-E9423a 15.12.2018 09:00 TJ Loko Česká Třebová HC Chrudim -:-
6. E9423-E9423b 15.12.2018 09:00 HC Spartak Polička HC Skuteč -:-
6. E9423-E9423c 15.12.2018 09:00 HC Spartak Polička HC Chrudim -:-
6. E9423-E9423d 15.12.2018 09:00 TJ Loko Česká Třebová HC Skuteč -:-
6. E9423 15.12.2018 09:00 TJ Loko Česká Třebová TJ Loko Česká Třebová -:-
6. E9424 15.12.2018 09:00 TJ Lanškroun TJ Lanškroun -:-
6. E9424-E9424a 15.12.2018 09:00 TJ Lanškroun HC Chrudim -:-
6. E9424-E9424b 15.12.2018 09:00 HC Slovan Moravská Třebová HC DYNAMO PARDUBICE -:-
6. E9424-E9424c 15.12.2018 09:00 HC Slovan Moravská Třebová HC Chrudim -:-
7. E9425-E9425a 05.01.2019 15:00 HC Slovan Moravská Třebová HC Spartak Polička -:-
7. E9425-E9425b 05.01.2019 16:00 HC Spartak Polička HC Hlinsko -:-
7. E9425-E9425c 05.01.2019 17:00 HC Slovan Moravská Třebová HC Hlinsko -:-
7. E9425 05.01.2019 15:00 HC Slovan Moravská Třebová HC Slovan Moravská Třebová -:-
7. E9426 05.01.2019 09:00 HC DYNAMO PARDUBICE HC DYNAMO PARDUBICE -:-
7. E9426-E9426a 05.01.2019 09:00 HC DYNAMO PARDUBICE TJ Lanškroun -:-
7. E9426-E9426b 05.01.2019 09:00 TJ Lanškroun HC Spartak Choceň -:-
7. E9426-E9426c 05.01.2019 09:00 HC DYNAMO PARDUBICE HC Spartak Choceň -:-
7. E9427-E9427a 05.01.2019 09:30 HC Chrudim HC DYNAMO PARDUBICE -:-
7. E9427-E9427b 05.01.2019 09:00 SK Žamberk TJ Loko Česká Třebová -:-
7. E9427-E9427c 05.01.2019 09:00 SK Žamberk HC DYNAMO PARDUBICE -:-
7. E9427-E9427d 05.01.2019 09:30 HC Chrudim TJ Loko Česká Třebová -:-
7. E9427 05.01.2019 09:30 HC Chrudim HC Chrudim -:-
7. E9428 05.01.2019 09:00 HC Skuteč HC Skuteč -:-
7. E9428-E9428a 05.01.2019 09:00 HC Skuteč HC Litomyšl -:-
7. E9428-E9428b 05.01.2019 09:30 HC Chrudim HC Slovan Moravská Třebová -:-
7. E9428-E9428c 05.01.2019 09:30 HC Chrudim HC Litomyšl -:-
7. E9428-E9428d 05.01.2019 09:00 HC Skuteč HC Slovan Moravská Třebová -:-
8. E9429-E9429a 19.01.2019 09:00 HC Slovan Moravská Třebová HC DYNAMO PARDUBICE -:-
8. E9429-E9429b 19.01.2019 10:00 HC DYNAMO PARDUBICE HC Spartak Choceň -:-
8. E9429-E9429c 19.01.2019 11:00 HC Slovan Moravská Třebová HC Spartak Choceň -:-
8. E9429 19.01.2019 09:00 HC Slovan Moravská Třebová HC Slovan Moravská Třebová -:-
8. E9430 19.01.2019 09:00 HC Hlinsko HC Hlinsko -:-
8. E9430-E9430a 19.01.2019 09:00 HC Hlinsko HC Spartak Polička -:-
8. E9430-E9430b 19.01.2019 09:00 HC Spartak Polička HC Slovan Moravská Třebová -:-
8. E9430-E9430c 19.01.2019 09:00 HC Hlinsko HC Slovan Moravská Třebová -:-
8. E9431-E9431a 19.01.2019 09:00 TJ Lanškroun HC Chrudim -:-
8. E9431-E9431b 19.01.2019 09:00 HC Litomyšl SK Žamberk -:-
8. E9431-E9431c 19.01.2019 09:00 HC Litomyšl HC Chrudim -:-
8. E9431-E9431d 19.01.2019 09:00 TJ Lanškroun HC Skuteč -:-
8. E9431 19.01.2019 09:00 TJ Lanškroun TJ Lanškroun -:-
8. E9432 19.01.2019 09:30 HC Chrudim HC Chrudim -:-
8. E9432-E9432a 19.01.2019 09:30 HC Chrudim TJ Loko Česká Třebová -:-
8. E9432-E9432b 19.01.2019 09:00 HC DYNAMO PARDUBICE HC Skuteč -:-
8. E9432-E9432c 19.01.2019 09:00 HC DYNAMO PARDUBICE TJ Loko Česká Třebová -:-
8. E9432-E9432d 19.01.2019 09:30 HC Chrudim HC Skuteč -:-
9. E9433-E9433a 02.02.2019 09:00 HC Litomyšl HC DYNAMO PARDUBICE -:-
9. E9433-E9433b 02.02.2019 09:00 HC DYNAMO PARDUBICE HC Slovan Moravská Třebová -:-
9. E9433-E9433c 02.02.2019 09:00 HC Litomyšl HC Slovan Moravská Třebová -:-
9. E9433 02.02.2019 09:00 HC Litomyšl HC Litomyšl -:-
9. E9434 02.02.2019 09:00 HC Spartak Polička HC Spartak Polička -:-
9. E9434-E9434a 02.02.2019 09:00 HC Spartak Polička HC Spartak Choceň -:-
9. E9434-E9434b 02.02.2019 09:00 HC Spartak Choceň TJ Lanškroun -:-
9. E9434-E9434c 02.02.2019 09:00 HC Spartak Polička TJ Lanškroun -:-
9. E9435-E9435a 02.02.2019 09:00 SK Žamberk HC Chrudim -:-
9. E9435-E9435b 02.02.2019 09:00 HC Hlinsko HC Slovan Moravská Třebová -:-
9. E9435-E9435c 02.02.2019 09:00 HC Hlinsko HC Chrudim -:-
9. E9435-E9435d 02.02.2019 09:00 SK Žamberk HC Slovan Moravská Třebová -:-
9. E9435 02.02.2019 09:00 SK Žamberk SK Žamberk -:-
9. E9436 02.02.2019 09:00 HC DYNAMO PARDUBICE HC DYNAMO PARDUBICE -:-
9. E9436-E9436a 02.02.2019 09:00 HC DYNAMO PARDUBICE HC Skuteč -:-
9. E9436-E9436b 02.02.2019 09:00 TJ Loko Česká Třebová HC Chrudim -:-
9. E9436-E9436c 02.02.2019 09:00 TJ Loko Česká Třebová HC Skuteč -:-
9. E9436-E9436d 02.02.2019 09:00 HC DYNAMO PARDUBICE HC Chrudim -:-
10. E9437-E9437a 16.02.2019 09:00 TJ Loko Česká Třebová HC Spartak Polička -:-
10. E9437-E9437b 16.02.2019 09:00 HC Spartak Polička HC DYNAMO PARDUBICE -:-
10. E9437-E9437c 16.02.2019 09:00 TJ Loko Česká Třebová HC DYNAMO PARDUBICE -:-
10. E9437 16.02.2019 09:00 TJ Loko Česká Třebová TJ Loko Česká Třebová -:-
10. E9438 16.02.2019 09:00 HC Slovan Moravská Třebová HC Slovan Moravská Třebová -:-
10. E9438-E9438a 16.02.2019 09:00 HC Slovan Moravská Třebová HC Litomyšl -:-
10. E9438-E9438b 16.02.2019 09:00 HC Litomyšl HC Skuteč -:-
10. E9438-E9438c 16.02.2019 09:00 HC Slovan Moravská Třebová HC Skuteč -:-
10. E9439-E9439a 16.02.2019 09:00 TJ Lanškroun HC Chrudim -:-
10. E9439-E9439b 16.02.2019 09:00 HC Spartak Choceň HC DYNAMO PARDUBICE -:-
10. E9439-E9439c 16.02.2019 09:00 HC Spartak Choceň HC Chrudim -:-
10. E9439-E9439d 16.02.2019 09:00 TJ Lanškroun HC DYNAMO PARDUBICE -:-
10. E9439 16.02.2019 09:00 TJ Lanškroun TJ Lanškroun -:-
10. E9440 16.02.2019 09:00 SK Žamberk SK Žamberk -:-
10. E9440-E9440a 16.02.2019 09:00 SK Žamberk HC Hlinsko -:-
10. E9440-E9440b 16.02.2019 09:30 HC Chrudim HC Slovan Moravská Třebová -:-
10. E9440-E9440c 16.02.2019 09:30 HC Chrudim HC Hlinsko -:-
10. E9440-E9440d 16.02.2019 09:00 SK Žamberk HC Slovan Moravská Třebová -:-
11. E9443 02.03.2019 09:30 HC Chrudim HC Chrudim -:-
11. E9444 02.03.2019 09:00 HC Spartak Polička HC Spartak Polička -:-
11. E9444-E9444a 02.03.2019 09:00 HC Spartak Polička HC Chrudim -:-
11. E9444-E9444b 02.03.2019 09:00 TJ Lanškroun SK Žamberk -:-
11. E9444-E9444c 02.03.2019 09:00 TJ Lanškroun HC Chrudim -:-
11. E9444-E9444d 02.03.2019 09:00 HC Spartak Polička SK Žamberk -:-
11. E9441-E9441a 02.03.2019 09:00 HC DYNAMO PARDUBICE HC Hlinsko -:-
11. E9441-E9441b 02.03.2019 09:00 HC Hlinsko TJ Loko Česká Třebová -:-
11. E9441-E9441c 02.03.2019 09:00 HC DYNAMO PARDUBICE TJ Loko Česká Třebová -:-
11. E9441 02.03.2019 09:00 HC DYNAMO PARDUBICE HC DYNAMO PARDUBICE -:-
11. E9442 03.03.2019 09:00 HC Litomyšl HC Litomyšl -:-
11. E9442-E9442a 03.03.2019 09:00 HC Litomyšl HC Slovan Moravská Třebová -:-
11. E9442-E9442b 03.03.2019 10:00 HC Slovan Moravská Třebová HC DYNAMO PARDUBICE -:-
11. E9442-E9442c 03.03.2019 11:00 HC Litomyšl HC DYNAMO PARDUBICE -:-
11. E9443-E9443a 02.03.2019 09:30 HC Chrudim HC Slovan Moravská Třebová -:-
11. E9443-E9443b 02.03.2019 09:00 HC Skuteč HC Spartak Choceň -:-
11. E9443-E9443c 02.03.2019 09:00 HC Skuteč HC Slovan Moravská Třebová -:-
11. E9443-E9443d 02.03.2019 09:30 HC Chrudim HC Spartak Choceň -:-
12. E9445-E9445a 16.03.2019 09:00 HC Slovan Moravská Třebová TJ Lanškroun -:-
12. E9445-E9445b 16.03.2019 09:00 TJ Lanškroun HC Chrudim -:-
12. E9445-E9445c 16.03.2019 09:00 HC Slovan Moravská Třebová HC Chrudim -:-
12. E9445 16.03.2019 09:00 HC Slovan Moravská Třebová HC Slovan Moravská Třebová -:-
12. E9446 16.03.2019 09:00 HC DYNAMO PARDUBICE HC DYNAMO PARDUBICE -:-
12. E9446-E9446a 16.03.2019 09:00 HC DYNAMO PARDUBICE HC Spartak Polička -:-
12. E9446-E9446b 16.03.2019 09:00 HC Spartak Polička HC Slovan Moravská Třebová -:-
12. E9446-E9446c 16.03.2019 09:00 HC DYNAMO PARDUBICE HC Slovan Moravská Třebová -:-
12. E9447-E9447a 16.03.2019 09:00 HC Skuteč HC Hlinsko -:-
12. E9447-E9447b 16.03.2019 09:00 HC Litomyšl HC Chrudim -:-
12. E9447-E9447c 16.03.2019 09:00 HC Litomyšl HC Hlinsko -:-
12. E9447-E9447d 16.03.2019 09:00 HC Skuteč HC Chrudim -:-
12. E9447 16.03.2019 09:00 HC Skuteč HC Skuteč -:-
12. E9448 16.03.2019 09:00 HC Spartak Choceň HC Spartak Choceň -:-
12. E9448-E9448a 16.03.2019 09:00 HC Spartak Choceň SK Žamberk -:-
12. E9448-E9448b 16.03.2019 09:00 HC DYNAMO PARDUBICE TJ Loko Česká Třebová -:-
12. E9448-E9448c 16.03.2019 09:00 HC DYNAMO PARDUBICE SK Žamberk -:-
12. E9448-E9448d 16.03.2019 09:00 HC Spartak Choceň TJ Loko Česká Třebová -:-

Zdroj: www.hosys.cz