Zprávy z cslh.cz

Nechte děti hrát, říká v novém vydání časopisu Coach Larionov

Jak se stát superhvězdou? Stačí k tomu talent? A o čem sní člověk, který v hokeji dosáhl všeho? To se dozvíte v sedmém vydání magazínu Coach! Najdete v něm rozhovor s hokejovou legendou Igorem Larionovem. Pro jeho stažení ve verzi PDF z webu www.cslh.cz stačí kliknout zde.

Rozhodnutí předsedy DK ELH – HC Olomouc, HC Dukla Jihlava

Předseda disciplinární komise ELH Karel Holý se ve zkráceném řízení zabýval opakovaným, hrubě vulgárním skandováním na adresu hostujícího klubu, jeho hráčů a rozhodčích, kterého se dopustili domácí fanoušci v utkáních HC Olomouc – HC Škoda Plzeň (21. 1. 2018) a HC Dukla Jihlava – HC Sparta Praha (19. 1. 2018), v tomto případě včetně vhazování mincí na ledovou plochu.

V pondělí 22. ledna startuje čtvrtý Týden hokeje

V pondělí startuje v pořadí již čtvrtá náborová akce pořádaná v rámci projektu Pojď hrát hokej se uskuteční ve dnech 22. – 28. ledna 2018 v rekordním počtu klubů. Do akce se totiž tentokrát zapojí rovnou 141 oddílů, ve kterých si budou moci děti vyzkoušet, jaké to je být malým hokejistou nebo hokejistkou.

Tipsport extraliga: změny v určení gólů a asistencí, 18. 1. 2018

Po analýze videozáznamů provedlo vedení Tipsport extraligy ve spolupráci s komisí rozhodčích následující opravy ve statistikách gólů a asistencí v utkáních nejvyšší soutěže (12.1.2018 – 18.1.2018). Údaje budou opraveny i v oficiálních zápisech a promítnou se ve statistikách extraligy a jednotlivých hráčů.

Rozhodnutí předsedy DK ELH – Alexandre Mallet (Kometa Brno)

Předseda disciplinární komise ELH Karel Holý se ve zkráceném řízení zabýval zákrokem hráče Alexandre Malleta protihráče Dominika Pacovského, za který mu byl v utkání BK Mladá Boleslav – Kometa Brno (21. 1. 2018) uložen větší trest na pět minut a osobní trest do konce utkání za Napadení.

Rozhodnutí DK ČSLH – VHK Robe Vsetín

Disciplinární komise ČSLH ve složení předseda Aleš Kmoníček, Josef Řezníček, Pavel Setikovský, Vladimír Šindler a Antonín Vansa potrestala klub VHK Robe Vsetín finanční pokutou ve výši 20 000 Kč za použití zakázané pyrotechniky v prostorách zimního stadiónu, kterého se dopustili fanoušci klubu po skončení utkání HC Frýdek-Místek – VHK Robe Vsetín (6. 1. 2018).

Příprava na olympijský turnaj začne 29. ledna

Sraz národního mužstva před zimními olympijskými hrami začne v pondělí 29. ledna 2018 v Praze a v úvodu se ho zúčastní především hráči KHL, která končí již 28. ledna. V pražské Tipsport aréně se budou připravovat do pondělí 5. února, první část výpravy odletí do Soulu v úterý 6. února, druhá část ve středu 7. února.